Ndërlidhjet

Vendet evropiane në luftë për ta shpëtuar turizmin


Vendet evropiane në luftë për ta shpëtuar turizmin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Vendet evropiane, të cilat kanë arritur të mbajnë nivelin e ulët të infektuarve me koronavirus, tani po provojnë masa të reja për të qëndruar të sigurt përderisa po rihapin turizmin. Disa janë duke kufizuar udhëtimet në një rajon të kontrolluar, të tjerët po kryejnë testime në pikat e hyrjes dhe një destinacion turistik po ofron të paguajë për pushimet e udhëtarëve në rast se sëmuren me sëmundjen COVID-19.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG