Ndërlidhjet

Autoritetet shëndetësore në luftë me pandeminë

Kosova po përballet me rritje të numrit të rasteve të të infektuarve me Covid-19. Aktualisht janë mbi 1 mijë raste aktive me koronavirus në vend. Radio Evropa e Lirë ju sjellë disa pamje të kalimit kufitar Kosovë-Shqipëri dhe Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG