Ndërlidhjet

Një infermiere sjell shpresë me violinë te pacientët me COVID-19


Një infermiere sjell shpresë me violinë te pacientët me COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:16 0:00

Një infermiere në Kili ka gjetur një mënyrë interesante për t’i argëtuar pacientët e saj me Covid-19. Dy herë në javë ajo sapo të përfundoj punën merr violinën e saj dhe argëton pacientët më këngë të njohura latine.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG