Ndërlidhjet

Lumenjtë e kthyer në deponi bërlloku


Lumenjtë e kthyer në deponi bërlloku
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Lumi Llap është shndërruar viteve të fundit në vendin ku banorët përreth tij derdhin mbeturinat dhe ujërat e zeza. Kosova njihet me numër të vogël të lumenjve, por ndotja e tyre është shumë e madhe.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG