Ndërlidhjet

Çfarë fshihet prapa përleshjeve vdekjeprurëse në mes të Armenisë dhe Azerbajxhanit?


Çfarë fshihet prapa përleshjeve vdekjeprurëse në mes të Armenisë dhe Azerbajxhanit?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Komuniteti ndërkombëtar u ka bërë thirrje Armenisë dhe Azerbajxhanit të ndalin tensionet pas përleshjeve kufitare në Kaukazin Jugor, ku vdiqën 16 persona.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG