Ndërlidhjet

Ndikimi i pandemisë te personat me sindromën Down


Ndikimi i pandemisë te personat me sindromën Down
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Kujdesi ndaj personave të prekur me sindromën Down gjatë pandemisë së koronavirusit duhet të jetë edhe më i madh, sepse shumë nga ta vuajnë edhe nga ndonjë sëmundje tjetër. Një nënë nga Prishtina tregon se si është jeta me vajzën e saj me këtë sindromë dhe vështirësitë për ta ruajtur atë nga koronavirusi i ri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG