Ndërlidhjet

Çifti kthehet në hotelin e shkatërruar ku do mbahej dasma


Çifti kthehet në hotelin e shkatërruar ku do mbahej dasma
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Shpërthimi që ndodhi në Bejrut më 4 gusht shkatërroi hotelin në të cilin çifti, Ahmad dhe Israa, do të mbanin dasmën e tyre. Nusja ishte duke bërë fotografi në momentin kur ndodhi shpërthimi, i cili deri më tani ka lënë mbi 140 persona të vdekur.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG