Ndërlidhjet

Shkollat, të (pa)përgatitura për fillimin e mësimit


Shkollat, të (pa)përgatitura për fillimin e mësimit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Fillimi i vitit shkollor në Kosovë është shtyrë për datën 14 shtator. Vendimin e ka bërë të ditur ministri i Arsimit dhe Shkencës në Kosovë, Ramë Likaj, pas takimit me përfaqësues të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, përfaqësues të sindikatës së arsimit dhe ata të këshillit të prindërve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG