Ndërlidhjet

Kosova dhe Serbia nënshkruajnë marrëveshje


Kosova dhe Serbia nënshkruajnë marrëveshje
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:08 0:00

Kosova dhe Serbia kanë nënshkruar marrëveshje për normalizim ekonomik në Shtëpinë e Bardhë. Në ceremoninë e nënshkrimit të kësaj marrëveshjeje mori pjesë kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në prani të presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG