Ndërlidhjet

Në disa shkolla respektohen pak masat anti-COVID-19


Në disa shkolla respektohen pak masat anti-COVID-19
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Maskat në fytyrë, dezinfektuesit dhe distanca ndërmjet nxënësve, janë bërë obligim pas hapjes së shkollave në Kosovë. Mirëpo, numri i madh i nxënësve në disa shkolla, e bën të pamundur mbajtjen e distancës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG