Ndërlidhjet

Arrestimi i Hysni Gucatit


Arrestimi i Hysni Gucatit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Kreu i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hysni Gucati, është arrestuar të premten në zyrat e kësaj organizate në Prishtinë nga pjesëtarë të Misionit Evropian për Sundimin e Rendit dhe Ligjit (EULEX).

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG