Ndërlidhjet

Policët e Kosovës dhe Serbisë nën një çati në Merdare


Policët e Kosovës dhe Serbisë nën një çati në Merdare
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Policë nga Kosova dhe Serbia tashmë po bëjnë kontrolle në një ndërtesë të përbashkët në Merdare, vendkalimi më i frekuentuar që lidh të dy vendet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG