Ndërlidhjet

Turqit kërkojnë nën rrënoja për të mbijetuarit e tërmetit


Turqit kërkojnë nën rrënoja për të mbijetuarit e tërmetit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Së paku 19 vdekur, qindra të plagosur dhe rreth 20 ndërtesa të shembura është bilanci që ka shkaktuar tërmeti që goditi Turqinë dhe Greqinë ditën e premte. Në Izmir të Turqisë ekipet e shpëtimit po punojnë për të gjetur të mbijetuar nën gërmadha.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG