Ndërlidhjet

Çka thonë disa qytetarë për dorëheqjen e Thaçit?


Çka thonë disa qytetarë për dorëheqjen e Thaçit?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Disa qytetarë të intervistuar në Prishtinë kanë shprehur pakënaqësinë e tyre për akuzat ndaj presidentit tashmë të dorëhequr Hashim Thaci dhe ish-liderëve të tjerë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Sipas tyre diçka e tillë ka qenë e pritshme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG