Ndërlidhjet

Bashkimi Evropian insiston se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë nuk është ndërprerë.


Bashkimi Evropian insiston se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë nuk është ndërprerë.
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Emisioni i mesditës sjellë qëndrimin e BE-së për dialogun Kosovë-Serbi. Në kuadër të këtij edicioni mund të dëgjoni edhe për zhvillimet e fundit të tranzicionit presidencial në Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG