Ndërlidhjet

Shumë pacientë me COVID-19 në Kosovë, po detyrohen t'i blejnë vetë ilaçet.


Shumë pacientë me COVID-19 në Kosovë, po detyrohen t'i blejnë vetë ilaçet.
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Emisioni i orës 16:00 është rrumbullaksim i zhvillimeve ditore në Kosovë, rajon dhe botë. Në këtë edicion mund të dëgjoni për mungesën e ilaçeve në spitalet e Kosovës; qëndrimin e BE-së për dialogun Kosovë-Serbi si dhe tranzicionin e pushtetit presidencial në SHBA.

XS
SM
MD
LG