Ndërlidhjet

Në Kosovë rritet përdorimi i antibiotikëve pa recetë të mjekut.


Në Kosovë rritet përdorimi i antibiotikëve pa recetë të mjekut.
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Emisioni i mesditës: Në Kosovë rritet përdorimi i antibiotikëve pa recetë të mjekut; Maqedonia e Veriut ka hapur debatin për dekriminalizimin dhe legalizimin e marihuanës; Qendrat e skijimit në Evropë të mbesin të mbyllura, kërkon Gjermania

XS
SM
MD
LG