Ndërlidhjet

Kosova ka një nga shërbimet më të dobëta diplomatike të rajonit, vlerësojnë ekspertët.


Kosova ka një nga shërbimet më të dobëta diplomatike të rajonit, vlerësojnë ekspertët.
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Emisioni i orës 16:00: BE-ja konfirmon se Kosova dhe Serbia kanë arritur "marrëveshje mirëkuptimi" për të pezulluar vizitat e ndërsjella; Kosova ka një nga shërbimet më të dobëta diplomatike të rajonit; Qendrat e skijimit në Evropë të mbesin të mbyllura, kërkon Gjermania.

XS
SM
MD
LG