Ndërlidhjet

Nagorno Karabak: Dikush kthehet e dikush ikë


Nagorno Karabak: Dikush kthehet e dikush ikë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Azerbajxhanasit që u arratisën nga rajoni i shkëputur i Nagorno Karabakut gjatë konfliktit me armenët në vitet e 90-ta, tani po presin me padurim të kthehen në fshatrat e tyre. Por, derisa armenët largoheshin, ata dogjën shtëpitë e tyre dhe shkatërruan shtyllat e energjisë elektrike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG