Ndërlidhjet

Muaj të vështirë deri te vaksinimi kundër COVID-19


Muaj të vështirë deri te vaksinimi kundër COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:29 0:00

Evropa dhe Shtetet e Bashkuara po luftojnë për të përballuar rastet në rritje me COVID-19; udhëzimi i ri konfirmon fuqinë mbrojtëse të maskave të fytyrës; një trajtim i antitrupave merr dritën e gjelbër dhe shefi ekzekutiv i një prodhuesi vaksinash paralajmëron për muaj të vështirë përpara se të vijnë ditë të mira.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG