Ndërlidhjet

Kuvendi voton Projektligjin për rimëkëmbje ekonomike


Kuvendi voton Projektligjin për rimëkëmbje ekonomike
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Në këtë edicion, ndër të tjera, mund të dëgjoni: Kuvendi voton Projektligjin për rimëkëmbje ekonomike Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë do të vazhdojë javën e ardhshme Sindikatat në Maqedoninë e Veriut kërkojnë ligj të ri të punës

XS
SM
MD
LG