Ndërlidhjet

Zgjatja e pushimit dimëror po kundërshtohet nga disa prindër


Zgjatja e pushimit dimëror po kundërshtohet nga disa prindër
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Në këtë edicion, ndër të tjera, mund të dëgjoni: Zgjatja e pushimi dimëror për nxënësit në Kosovë po kundërshtohet nga disa prindër Pandemia dhe mosmarrëveshjet me Bullgarinë ndër sfidat kryesore të 100 ditëshit të qeverisë maqedonase

XS
SM
MD
LG