Ndërlidhjet

Humbjet nga pandemia arrijnë shifrën e mbi 1 miliard eurove, thonë përfaqësues të bizneseve


Humbjet nga pandemia arrijnë shifrën e mbi 1 miliard eurove, thonë përfaqësues të bizneseve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Në këtë edicion, ndër të tjera, mund të d: Humbjet nga pandemia arrijnë shifrën e mbi 1 miliardë eurove. Pesë viktima dhe 329 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Maqedonia e Veriut do të shkurtojë orarin e punës në sektorin e gastronomisë, masa nxit kundërshtime.

XS
SM
MD
LG