Ndërlidhjet

Valdete Daka voton


Valdete Daka voton
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:24 0:00

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, ka votuar e para në qendrën e votimit në Fakultetin Teknik. Pas votimit, ajo ka deklaruar se KQZ-ja tashmë ka përfunduar të gjitha përgatitjet dhe obligimet e veta kushtetuese e ligjore për votimet e së dielës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG