Ndërlidhjet

Serbët në veri votojnë në mënyrë të organizuar


Serbët në veri votojnë në mënyrë të organizuar
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Të prirë nga zyrtarë të partisë Lista Serbe, serbët në veri të Kosovës dhe këtë vit kanë shkuar të votojnë në mënyrë të organizuar në zgjedhjet parlamentare. Këto janë zgjedhjet e para në veri që nuk organizohen me mbështetjen e Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE).

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG