Ndërlidhjet

Kurti e Osmani premtojnë drejtësi dhe jo hakmarrje


Kurti e Osmani premtojnë drejtësi dhe jo hakmarrje
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër, Albin Kurti dhe kandidatja për presidente nga lista e kësaj partie, Vjosa Osmani premtuam një qeveri që do të fokusohet në drejtësi dhe krijimin e vendeve të punës. Kurti u zotua që qeveria e tij nuk do t’i hakmerret askujt.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG