Ndërlidhjet

A keni të drejtë të xhironi policinë?


A keni të drejtë të xhironi policinë?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Me telefonat e tyre, qytetarët shumë shpesh xhirojnë dhe fotografojnë aksionet apo shkeljet e Policisë së Kosovës. Në Inspektoratin Policor të Kosovës thonë se qytetarët kanë të drejtë të fotografojnë dhe xhirojnë policët, derisa nuk pengojnë punën e tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG