Ndërlidhjet

Programi i mesditës


Programi i mesditës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Emisioni i mesditës fillon me buletinin e lajmeve që kanë të bëjnë me zhvillimet e fundit në Kosovë, rajon dhe botë. Në këtë emision sjellim raporte dhe kronika të ditës, por edhe tema aktuale nga zhvillimet politike dhe ekonomike.

XS
SM
MD
LG