Ndërlidhjet

Votimi në Prishtinë


Votimi në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Më 17 tetor, qytetarët e Kosovës zgjedhin kryetarët e rinj të 38 komunave dhe anëtarët e asambleve komunale. Në këto zgjedhje, qytetarët mund të votojnë për kryetarin e komunës dhe një asamblist. Qendrat e votimit hapen në ora 07:00 dhe pritet të mbyllen më 19:00.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG