Ndërlidhjet

Në Prishtinë protestohet kundër pushtimit rus të Ukrainës


Në Prishtinë protestohet kundër pushtimit rus të Ukrainës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00

Aktivistë të organizatës joqeveritare Nisma Rinore për të Drejtat e Njeriut në Kosovë dhe disa qytetarë të tjerë u mblodhën të premten pranë Zyrës Ndërlidhëse Ruse në Prishtinë, për të protestuar kundër pushtimit rus të Ukrainës.

XS
SM
MD
LG