Ndërlidhjet

Programi i pasdites


Programi i pasdites
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:29:59 0:00

Emisioni i orës 16:00 është rrumbullaksim i zhvillimeve ditore në Kosovë, rajon dhe botë. Rëndom fillon me kronikat nga Kosova dhe rajoni, dhe vazhdon me lajmet nga bota. Kohë pas kohe, në këtë edicion sjellim intervista me analistë vendorë dhe ndërkombëtarë për zhvillimet në Kosovë.

XS
SM
MD
LG