Ndërlidhjet

Programi i pasdites, 16 qershor 2024


Programi i pasdites, 16 qershor 2024
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:29:59 0:00

Emisioni i orës 16:00 është rrumbullakësim i zhvillimeve ditore në Kosovë, rajon dhe botë. Rëndom fillon me buletinin e lajmeve dhe vazhdon me kronikat për zhvillimet kryesore të ditës. Në këtë edicion sjellim edhe intervista me analistë vendës dhe ndërkombëtarë.

XS
SM
MD
LG