Ndërlidhjet

Mubaraku në arrest shtëpiakPresidenti i rrëzuar egjiptian, Hosni Mubarak dhe familja e tij gjenden në arrest shtëpiak, ka njoftuar Këshilli i Lartë i Forcave të Armatosura të Egjiptit në faqen e vetë në internet.

Lajmi hedh poshtë informacionet se Mubaraku ishte larguar në drejtim të Arabisë Saudite.
XS
SM
MD
LG