Ndërlidhjet

Presidentja Jahjaga vizitoi FSK-nëPresidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka vizituar sot Ministrinë e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Jahjaga ka vlerësuar se FSK është një tregim i suksesit në Kosovë, një institucion shumë profesional, në shërbim të të gjithë qytetarëve të vendit.

Ajo i ka ofruar ministrit Agim Çeku dhe drejtuesve të FSK-së gjithë përkrahjen për arritjen e Kapaciteteve të Plota Operacionale.
XS
SM
MD
LG