Ndërlidhjet

UASHINGTON


Burrat me tension të lartë të gjakut zakonisht janë këshilluar t'i shmangen konsumit të alkoholit. Por, kërkuesit amerikanë dhe holandezë, kanë zbuluar se një apo dy gota pije alkoholike brenda ditës, i zvogëlojnë gjasat e sulmit në zemër.
XS
SM
MD
LG