Ndërlidhjet

TIRANË


Ende nuk është arritur marrëveshje konkrete për zgjedhjet në Shqipëri.
Presidenti, Alfred Moisiu vazhdoi edhe sot takimet me krerët politik, në përpjekje për ta zgjidhur këtë çështje.
Krerët e maxhoranacës bënë të ditur vendimin për të miratuar propozimin e presidentit Moisiu për çertifikatat dhe ftuan opozitën për bashkëpunim.
XS
SM
MD
LG