Ndërlidhjet

BEOGRAD


NATO është zotuar se do t'i eliminojë të gjitha mjetet e pashpërthyera, të mbetura pas fushatës ajrore ndaj Serbisë në vitin 1999.
Ministri i Jashtëm serb Vuk Drashkoviç tha se planifikimi i pastrimit të terenit, paraqet fazën e parë të bashkëpunimit ndërmjet Serbisë dhe NATO-s që nga pranimi i Serbisë në programin e aleancës 'Partneritet për Paqe' muajin e kaluar.
XS
SM
MD
LG