Ndërlidhjet

BRUKSEL


Presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu ka përfunduar ditën e dytë të takimeve zyrtare në Bruksel.
Sejdiu sot u takua me ministrin e Jashtëm të Belgjikës Karel De Gucht, dhe me kryetaren e Senatit Marie Lizin.
Ndërsa dje presidenti Sejdiu u takua me zyrtarët më të lartë të NATO-s dhe të Bashkimit Evropian.
XS
SM
MD
LG