Ndërlidhjet

PRISHTINË


Përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Havier Solana nesër arrinë në Prishtinë. Me këtë rast ai do të takohet me Ekipin negociator të Kosovës. Parashihet që pas Prishtinës zoti Solana do ta vizitoj edhe Boegradin.
XS
SM
MD
LG