Ndërlidhjet

PRISHTINË


Ministri i punëve të brendshme në qeverinë e Kosovës, Fatmir Rexhepi ka ofruar dorëheqje për shkak të zhvillimeve të së shtunës në Prishtinë. Në një konferencë për shtyp ai ka thënë se këtë e ndjen si akt moral ndaj atyre që humbën jetën dhe familjeve të tyre.
XS
SM
MD
LG