Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës, Agim Çeku ka pranuar dorëheqjen e ministrit të punëve të brendshme, Fatmir Rexhepi, i cili ofroi dorëheqje për shkak të zhvillimeve të së shtunës në Prishtinë. Në një konferencë për shtyp zoti Rexhepi tha se këtë e ndjen si akt moral ndaj atyre që humbën jetën dhe familjeve të tyre.
XS
SM
MD
LG