Ndërlidhjet

ZYRIH


Për herë të parë pas 55 muajve, kampioni i 5-fishtë botëror në futboll Brazili e ka humbur vendin e parë në rang listën e FIFA-s.
Në listën për muajin shkurt udhëheq kampioni aktual Italia, ndërsa pasojnë Brazili, Argjentina, Franca dhe Gjermania.
XS
SM
MD
LG