Ndërlidhjet

BRUKSEL


Këshilltari për siguri kombëtare i presidentit amerikan George Bush, Stephen Hadley ka diskutuar në Bruksel me zyrtarët e NATO-s dhe Bashkimit Evropian edhe për Kosovën.
Procesi i përcaktimit të statusit të Kosovës dhe rolet e NATO-s dhe BE-së pas vendosjes së statusit kanë qenë në qendër të bisedimeve të sotme.
XS
SM
MD
LG