Ndërlidhjet

LONDËR


Mijëra veta kanë protestuar në Londër dhe Glasgou duke i bërë thirrje autoriteteve britanike t'i tërheqin trupat nga Iraku.
Kryeministri Tony Blair ditë më parë tha se trupat britanike në Irak do të reduktohen në muajt e ardhshëm.
XS
SM
MD
LG