Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 26 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjera janë plagosur si pasojë e një sulmi vetvrasës në qendër të Bagdadit. Ministria e Brendshme njoftoi për arrestimin e një prej militantëve sunitë, drejtues i një grupi që bashkëpunonte me Al Kaidën.
XS
SM
MD
LG