Ndërlidhjet

BRUKSEL


Liderët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian do të fillojnë nesër në Bruksel samitin dy ditor, që do të fokusohet në çështjet energjetike dhe shqetësimet për mjedisin.
XS
SM
MD
LG