Ndërlidhjet

UASHINGTON


Agjencia amerikane e Hapësirës NASA, përjashtoi nga puna astronauten 43 vjeçare Lisa Novak. Novak akuzohet për tentativë rrëmbimi dhe dhunë ndaj ish koleges së saj, për shkak të një historie dashurie me një kolegun e tyre, po astronaut.
XS
SM
MD
LG