Ndërlidhjet

LONDËR


Britania ka shprehur mbështetjen për planin e kryendërmjetësit Marti Ahtisari. "Të dyja palët, Prishtina dhe Beogradi e bënë të qartë se janë të gatshëm të procedohet në Këshillin e Sigurimit dhe ne mbështesim të dërguarin e posaçëm se të gjitha mundësitë për bisedime u shterën".
XS
SM
MD
LG