Ndërlidhjet

MOSKË


Shtatë persona vdiqën dhe rreth 50 të tjerë u lënduan në aterrimin e detyruar të një aeroplani pasagjerësh, në lindje të Moskës. Zyrtarët rusë thanë se aeroplani kishte probleme teknike.
XS
SM
MD
LG