Ndërlidhjet

NJU JORK


Në Shtetet e Bashkuara vazhdojnë edhe sot protestat kundër luftës në Irak. Pas atyre të djeshmeve në Uashington dhe disa qytete të tjera, protesta paralajmërohen edhe në Nju Jork.
Protestat mbahen në prag të 4 – vjetorit të invazionit të udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara në Irak.
XS
SM
MD
LG